No posts were found.

Latest News

Kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego w Puławach charakteryzuje się wyjątkowo niską aktywnością. Do tej pory jedyną kandydatką, która pokazała się w naszym mieście była Beata Krzewińska z Koalicji Obywatelskiej. W środę do Puław przyjechała Marta Wcisło, jedynka Koalicji Obywatelskiej z Okręgu Lubelskiego. Wspólnie z innymi kandydatami Koalicji Obywatelskiej zaprezentowali się lokalnej społeczności.

W ramach kampanii „Puławy dla Rodziny” w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach zorganizowano piknik rodzinny. Wydarzenie zostało sfinansowane przez samorząd Miasta Puławy.

Szkoła Podstawowa nr 3 rozpoczęła wyjątkowo intensywny tydzień. W poniedziałek do Puław dotarli goście ze Słowacji i Niemiec a wszystko to za sprawą projektu Erasmus plus, w którym puławska placówka uczestniczy. Późnym popołudniem w parku Czartoryskich rozpoczęła się gra miejska.

Choć do września jeszcze daleko, warto już teraz zarezerwować sobie czas na jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów kabaretu w Puławach. 6 września w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” wystąpi Kabaret Młodych Panów ze swoim programem „Co się stało?”.

Około 100 aktywnych członków z dziesięciu grup humanitarnych PCK z całej Polski, w tym z Białegostoku, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Rzeszowa, Sopotu, Warszawy oraz Zielonej Góry wzięło udział w drugim Ogólnopolskim Zgrupowaniu Jednostek Systemu Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża.

W sobotę w Puławskiej Mediatece odbyło się wyjątkowe wydarzenie dedykowane mamom, pod hasłem „Świadoma mama równa się szczęśliwa mama”. Było to spotkanie, które zgromadziło kobiety, w tym mamy po przebytych schorzeniach onkologicznych, pragnące podzielić się swoimi doświadczeniami i znaleźć wsparcie na swojej drodze do zdrowia i szczęścia.

Most Views

No posts were found.