No posts were found.

Latest News

W sobotnie przedpołudnie przed Urzędem Miasta w Puławach odbyła się inauguracja kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Beaty Kozik Razem dla Puław. To wydarzenie zgromadziło kilkadziesiąt osób związanych z Komitetem Wyborczym.

Już po raz kolejny w hali Zespołu Szkół Technicznych w Puławach zgromadzili się przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych instytucji, prezentujący warunki pracy, możliwości zatrudnienia i wymagania, które stawiają przed swoimi potencjalnymi pracownikami.

Koalicja Obywatelska w Puławach oficjalnie weszła do gry wyborczej, prezentując we wtorek listy wyborcze oraz kandydata na prezydenta Puław, Grzegorza Nowosadzkiego. To, jak usłyszeliśmy, zdecydowany krok w kierunku mobilizacji wyborczej przed, wyznaczonymi na 7 kwietnia, wyborami samorządowymi.

Już po raz czwarty Muzeum Czartoryskich w Puławach i Urząd Miasta Puławy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla Księżnej Izabeli Czartoryskiej”.

Młodzi piłkarze z Akademii Wisły Puławy mieli okazje obejrzeć pucharowy mecz Legii Warszawa z Molde FK w ramach 1/16 Ligi Konferencji Europy. Dla wielu z nich było to pierwsze takie spotkanie w życiu.

W środę odbyło się uroczyste otwarcie Muzeum Badań Polarnych w Puławach. Zlokalizowana obecnie przy ul. 4. Pułku Piechoty WP instytucja jest dostępna dla zwiedzających już od pewnego czasu, jednak w środę doczekała się oficjalnej inauguracji działalności.

Most Views

No posts were found.