No posts were found.

Don't Miss

No posts were found.

Popular

No posts were found.

Last Week Posts

Ta informacja zainteresuje prawdopodobnie rodziców, którzy chcą kształcić swoje dzieci w kierunku muzycznym. Państwowa Muzyczna Szkoła I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Puławach

To było wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Tegoroczna edycja koncertu „Witaj Majowa Jutrzenko” upamiętniająca obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja miała zupełnie inny charakter niż poprzednie.

Poczuj, dotknij, zobacz” – tak zatytułowane były warsztaty edukacyjne, które odbyły się w ramach kampanii edukacyjno-przyrodniczej „Leśna Szkoła”. Tym razem zajęcia skierowane były do osób dorosłych.

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe działa w Puławach już od 50 lat. Z tej okazji w miniony wtorek odbyły się uroczyste obchody tego jubileuszu.

We wtorek nowo wybrana Rada Miasta Puławy odbyła swoje pierwsze posiedzenie. Radni odebrali zaświadczenia o swoim wyborze, złożyli ślubowanie, podjęli także pierwsze decyzje dotyczące składu Prezydium Rady.

Prawo i Sprawiedliwość utraciło większość w Radzie Powiatu Puławskiego. Po tym jak przewodniczącym Rady został Paweł Nakonieczny, który w głosowaniu pokonał Krzysztofa Szulowskiego, PiS przegrało głosowanie także w sprawie wyboru Starosty Puławskiego.

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Puławy podjęła uchwałę, zgodnie z którą wybrano Huberta Kamolę na stanowisko Prezesa Zarządu. Przypomnijmy, że dotychczas był on pełniącym obowiązki prezesa.