HomeLayout 8

Layout 8

Two Columns

W piątek uczniowie ze szkół w całej Polsce zakończyli rok szkolny i rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje. W dniu zakończenia roku szkolnego odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 10.

Three Columns

No posts were found.

Three Columns

Fundacja Follow Me, która powstała by łączyć ludzi poprzez ciekawe inicjatywy organizuje w Puławach, które poprowadzi Mariusz Budrowski, który przez wiele lat swojego życia zmagał się z nadwagą. Do tego szybko zaczęły go boleć stawy, pojawiły się zmęczenie i coraz gorsze zdrowie.

Zapraszamy na treningi - nowe grupy w MKS

Czytaj więcej

Zapraszamy na wyjątkową imprezę rodzinną, która rozpocznie się 8 czerwca o godz.8.30 i potrwa aż do 19.00, będzie to wyjątkowy Dzień Małego Chemika w PPN-T. Największa taka impreza w regionie! W programie przewidziano m.in. warsztaty i pokazy. Na imprezie zobaczycie znanych puławskich sportowców. Swoje umiejętności zaprezentują służby ratownicze przypomnijmy to wszystko już w piątek 8 czerwca w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Porywające spotkanie z bohaterami kultowego filmu Epoka Lodowcowa przygotowała w tym roku Galeria Zielona w Puławach z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!  Aż trzy dni, bo 1, 2 i 3 czerwca, trwać będą w tym roku obchody Dnia Dziecka w Galerii Zielonej w Puławach.