HomeLayout 1

Layout 1

Three Columns

Policjanci z Puław a także z całego województwa przeprowadzili akcje prewencyjne pod kryptonimami Prędkość” i „Brawura”. Wszystkie działania funkcjonariuszy mają spowodować obniżenie się poziomu agresji na drogach, a co za tym idzie podniesienie bezpieczeństwa.

Grupy MTB w Krainie Lessowych Wąwozów oraz Pieszo przez Krainę Lessowych Wąwozów zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w niezwykłym rajdzie pieszo-rowerowym.

We wtorek w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość jubileuszowa z racji 60-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Two Columns

Za nami Warsztaty Jazzowe, obecnie trwa Festiwal Folklorystyczny, a przed nami kolejna tradycyjna, międzynarodowa impreza. Puławskie Lato Bluesowe, które rozpocznie się we wtorek 16 sierpnia i potrwa do końca tygodnia, to kultowe już święto melomanów.

Pod koniec sierpnia tradycyjnie w naszym powiecie odbędą się dożynki, czyli święto odbywające się na zakończenie rolniczych zbiorów i żniw. W tym roku organizację Dożynek Powiatowych zaplanowano w Górze Puławskiej w dniach 27-28 sierpnia.

With Pagination

No posts were found.