No posts were found.

Last Week Posts

Pod koniec czerwca został przekazany plac budowy pod inwestycję zagospodarowania Skweru Niepodległości.

a początku września w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” wystąpi Kabaret Młodych Panów. Warto już teraz zarezerwować sobie miejsce na występ jednego z najbardziej znanych polskich kabaretów! Jak zapowiadają organizatorzy, najnowszy program satyryków “jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic.” Występ Kabaretu Młodych Panów zaplanowano 6 września dwukrotnie,

Znamy już wyniki egzaminów dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Które puławskie placówki prowadzone przez Urząd Miasta wypadły najlepiej?

Grupa Azoty Puławy, jak wszyscy wiemy, zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Spółka podjęła działania mające na celu naprawę sytuacji. Jednym z tego typu przedsięwzięć jest powołanie zespołu ds. optymalizacji kosztowej w obszarze wynagrodzeń pracowników Grupy Azoty a także analizy Zakładowych Układów Zbiorowych Pracy.

Stanowisko zastępcy prezydenta Puław po wielomiesięcznej przerwie zostało obsadzone. Z dniem 1 lipca tę funkcję objął Grzegorz Nowosadzki, radny Rady Miasta a także kandydat na prezydenta Puław w niedawnych wyborach.

Prezydent Paweł Maj uzyskał od Rady Miasta wotum zaufania. To pierwsza taka sytuacja od 2019 roku.

W sobotę w Puławach odbył się drugi w historii naszego miasta Bieg na 6 łap i 2 serca. To pierwsza część finału akcji Przyjdź-Pokochaj-Adoptuj organizowanej przez Fundację Razem dla Puław oraz Central Park Bistro.