HomenewsyPiknik Rodzinny w ramach Kampanii „Puławy dla Rodziny”

Piknik Rodzinny w ramach Kampanii „Puławy dla Rodziny”

Piknik Rodzinny w ramach Kampanii „Puławy dla Rodziny”

W ramach kampanii „Puławy dla Rodziny” w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach zorganizowano piknik rodzinny. Wydarzenie zostało sfinansowane przez samorząd Miasta Puławy.

Pedagog szkolny Agnieszka Kostyra podkreślała duże wsparcie finansowe dla tego przedsięwzięcia ze strony Urzędu Miasta

Piknik obfitował w liczne atrakcje, w tym gry, zabawy, konkursy taneczne, a także sportowe m.in. strzelanie z łuku rzuty do kosza.

Beata Piesta – nauczyciel w ZSO nr 2, mówiła o tym, że piknik jest już swego rodzaju tradycją, dzięki imprezie jest szansa na integrację i wypoczynek. Dodała też, że impreza jest skierowana do całych rodzin, nie tylko do dzieci. Jedną z atrakcji było piana party zorganizowane przez strażaków.

Impreza miała charakter rodzinny i integracyjny. Rodzice aktywnie uczestniczyli w zabawie razem z dziećmi i obserwowali, jak ich pociechy czerpią radość z przygotowanych atrakcji. Czy takie spotkania są pozytywnie oceniane?

Rodzice bardzo pozytywnie oceniali samą inicjatywę pikniku, to też okazja na oderwanie dzieci od urządzeń elektronicznych.

Kulminacyjnym momentem jak co roku była piana, którą przygotowali tradycyjnie już strażacy z Państwowej Straży Pożarnej. Przypomnijmy, że tego typu przedsięwzięcia w ZSO nr 2 w Puławach odbywają się już od wielu lat i wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku szkolnym odbędzie się kolejna taka impreza.

autor: P. Nowosadzki

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.