HomenewsyZbiórka karmy skromniejsza niż rok temu

Zbiórka karmy skromniejsza niż rok temu

Zbiórka karmy skromniejsza niż rok temu

Przyjdź, pokochaj, adoptuj – pod takim hasłem odbywała się tegoroczna edycja akcji zbiórki karmy organizowanej przez Central Park Bistro. W sobotę na placu Chopina w Puławach odbyło się uroczyste podsumowanie z licznymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych.

Mateusz Okomski – Central Park Bistro

Podczas sobotniego wydarzenia można było porozmawiać z właścicielami już adoptowanych ze schroniska zwierząt, jak mówił organizator Mateusz Okomski podczas wydarzenia uruchomiono także zbiórkę pieniężną oprócz zbiórki samej karmy. Podziękował też wszystkim partnerom za udział w tegorocznej edycji zbiórki.

Duży nacisk, poza samymi darowiznami, organizatorzy kładli także na adopcję zwierząt przebywających w puławskim schronisku.

Edyta Sobala – Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach

Edyta Sobala z puławskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt mówiła, że organizacja nieustająco poszukuje osób, które mają czas, chęci i możliwości, by przygarnąć zwierzaka do domu. Na swoich nowych panów w schronisku czeka około 100 psów oraz 30 kotów. To, aby zwierzaki znajdowały nowe domy, jest szczególnie ważne w okresie zimowym.

Sama procedura adopcji nie należy do skomplikowanych.

Edyta Sobala – Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach

Zainteresowani adopcją powinni wejść na stronę internetową puławskiego schroniska, tam udostępniona jest galeria podopiecznych placówki z podstawowymi informacjami na ich temat. Należy potem skontaktować się z pracownikiem schroniska telefonicznie, jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, to dana osoba zostanie umówiona w sprawie adopcji i podpisywana jest umowa adopcyjna.

W tym roku udał się zebrać niemal pół tony karmy dla zwierzaków ze schroniska. Zwieńczeniem sobotniej imprezy był wspólny wyjazd i oficjalne przekazanie karmy w placówce.

autor: A. Koter

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.