Homenewsy3.liga kobiet – wygrana Sybilli na zakończenie sezonu [FOTO]

3.liga kobiet – wygrana Sybilli na zakończenie sezonu [FOTO]

Drużyna kobieca MKS-u Sybilla Puławy zakończyła z tzw. przytupem rozgrywki ligowe w ostatnim meczu sezonu na własnym boisku pokonała zawodniczki Pereł Lublin 3:1.

Po ciężkich spotkaniach z rezerwami Mistrzyń Polski Górnikiem Łęczna akademiczkami z Białej Podlaskiej oraz zespołem Potoku Sitno przyszedł czas na mecz będącą w zasięgu puławianek drużynę Pereł. Mecz rozpoczął się pomyślnie dla gospodyń , które za sprawą bramki Aleksandry Choroś objęły prowadzenie. Wydawało się, że podopieczne trenera Grzegorza Zjawionego kontrolują sytuację jednak w 55 minucie po prostopadłym podaniu do napastniczki, Perły zdołały wyrównać. Pięć minut później wprowadzona do gry Wiktoria Ozturk po pięknej solowej podwyższyła na 2:1 i wciąż zagrażała obronie rywalek i jak się kwadrans później okazało sprawdziło się powiedzenie, że warto być aktywną, bo w 75 minucie po kolejnej solowej akcji właśnie Wiktorii Ozturk przeciwniczki po pięknym strzale w okienko musiały wyjmować piłkę z siatki wtedy stało się jasne, że lublinianki już się nie podniosą. Po serii porażek przyszedł czas na zwycięstwo i to na podsumowanie ligi. Ostatecznie puławianki z 14 punktami na koncie uplasowały się w tabeli rozgrywek na 6 miejscu ex equo z sobotnimi rywalkami.

MKS Sybilla Perły Lublin 3:1(1:0)

MKS Sybilla Puławy: Nina Seroka, Andżelika Wrona, Paulina Ebert, Agata Kaca, Beata wiewiórka, Zuzanna Iwon, Patrycja Kosior, Sara Ściseł, Roksana Grzelak, Aleksandra Choroś, Oliwia Jóźwiak Wioletta Piech, Julia Kulik, Karolina Próchniak, Amelia Łukasik, Daria Suszek, Weronika Łowczak, Natalia Okoń, Natalia Staniak