HomenewsyKonkurencyjne spotkania z mieszkańcami (VIDEO)

Konkurencyjne spotkania z mieszkańcami (VIDEO)

Konkurencyjne spotkania z mieszkańcami (VIDEO)

Tematyka rozliczeń za centralne ogrzewanie wywołuje coraz więcej zamieszania organizacyjnego. Pojawiły się dwie propozycje spotkań z mieszkańcami miasta w tej sprawie. Bez mała tydzień temu radny Rady Miasta Puławy Paweł Maj zaprosił w portalu społecznościowym wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które ma odbyć się we wtorek (28 bm.) o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta.

Jest to moment, w którym obradować będzie Komisja Gospodarki Miejskiej, której gościem miał być jak zapowiada Paweł Maj m.in Prezes puławskiego OPEC-u Ryszard Jabłoński. Radny Maj w napisanym poście zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w dyskusji.

Paweł Maj – Radny RM Puławy

Jak usłyszeliśmy od Przewodniczącej Komisji Gospodarki RM Haliny Jarząbek (PiS) ze względu na bardzo duże zainteresowanie tą tematyką podczas wtorkowej komisji nie będzie punktu dotyczącego OPEC-u, uznaliśmy, że zorganizujemy spotkanie poświęcone tylko tej sprawie. Pan radny Maj zaprosił mieszkańców na własną odpowiedzialność na wtorkową komisję – dodała w rozmowie z portalem LPU24.pl Halina Jarząbek. Spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez radnych a dotyczące rozliczeń z OPEC-em zaplanowano na 6 grudnia o 17.15 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz