HomenewsyTydzień Przedsiębiorczości w PPNT (VIDEO)

Tydzień Przedsiębiorczości w PPNT (VIDEO)

Tydzień Przedsiębiorczości w PPNT (VIDEO)

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który organizowany jest od 2008 r. w ponad 150 krajach świata, w tym w Polsce. Ta międzynarodowa kampania ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Od 13 do 19 listopada, organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. W inicjatywy organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości tradycyjnie, włączył się Puławski Park Naukowo-Technologiczny.

Elżbieta Duda – Kierownik Działu Promocji i Marketingu PPNT

Młodzi ludzie podczas pobytu w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym poznali naszą ofertę – powiedziała Elżbieta Duda Kierownik Działu Promocji i Marketingu PPNT. Przedstawiciele Fundacji PCP opowiedzieli o możliwościach pozyskania środków na prowadzenie działalności. Uczestnicy obejrzeli również film promocyjny.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz